Outdoor & Pohybové tréninky

Mým snem a přáním je, abych vám ukázala tu nádheru hýbat se, sportovat a jen tak být v lese, v přírodě. Naučit a provést vás outdoor tréninkem, abyste si mohli/uměli sportovat/hýbat se časem sami.

Budeme spolu v kontaktu a vždy vás budu podporovat k výdrži, vašim cílům, vždy vás budu posilovat. Hýbat se budeme dle vašeho tempa, síly, chuti, možnostem. Ukážu vám stavbu tréninku a to např. Rychlé chůze, běhání, in line, možné i kolo, běžky, turistika na horách… Od rozcvičení, poté aerobní- vytrvalostní část, posilování, protažení. Ukážu vám a projdu s vámi ranní rozcvičky, posilování vlastní vahou těla, strečink, ách uvolňující protažení.

Kolik času si na trénink dát, co na sebe, jak předtím jíst. Povedu vás k tomu, že vy to všechno o sobě víte, budu vaši podporou, abyste to v sobě našli.

Můžeme také projít možnosti stravy, zelené superpotraviny, pitný režim. Mým cílem je, abyste byli v sobě a ve vašem těle spokojení, časem štíhlí, a měli dobrou/výbornou fyzickou kondici.

Bytí v přírodě, terapeutické procházky a napojení na planetu

Přeješ si jen tak být v přírodě, v lese, v parku? Přijímat od stromů, komunikovat s nimi, objímat je a vědět, že jsi jedním z nich a oni tebou?  Přeješ si v přírodě relaxovat, odpočinout si, nic nesoudit, nehodnotit, ani sebe, ani nikoho, vědět, že je vše v pořádku? Vnímat zase potůčky, vodu, rybníčky, půdu, zem, zaposlouchat se do ševelení stromů, větru, být na čerstvém vzduchu, potkávat stejně naladěné lidi? Vnímat a poslouchat ptáčky, srnky, hmyz, veverky? Prostě se zas napojit, propojit a spojit s naši podstatou, s naším léčením? A to Matkou Zemí? A dopřát zase tělíčku to, co je mu tak blízké a přirozené? A to štěstí, radost, harmonii.

Jak začít?

Není nic snadnějšího. Zavolejte mi, napište nebo nechte vzkaz ve formuláři. Popovídáme si o tom, jaká z pohybových aktivit je ta pravá přesně pro vás. Poté vybereme čas, který vám vyhovuje, sejdeme se na úvodní hodině a začneme rozvíjet vše dobré.

Investice 1000 Kč za hodinu, 1.500 Kč za 2 hodiny

V případě balíčků a dlouhodobé spolupráce vám cenu vytvořím individuálně.