Access Consciousness

„Akses kanšesns“ je soubor nástrojů navržených tak, aby celé lidstvo prospívalo a abychom byli posilováni tím, co víme. Znamená v překladu přístup k vědomí, které zahrnuje vše a nesoudí nic.

Vybíráte si v životě lehkost? Tvořit, žít, být lehkostí? Volíte si a žádáte si hravost, zábavu, smích, radost, štěstí? Už žádné těžkosti, nemoce, problémy? Přitahujete do sebe, svého těla, svého života, své tvorby hojnost, slávu, bohatství, peníze? Vybíráte si být zdrojem svého života? Svítit, zářit, být sám/sama sebou? Být pro ostatní inspirací?

Pak jste tu správně a já Vám budu velmi ráda podporou a velkým přínosem. S Access nástroji to bude zábavná tvorba plná posílení, radosti, péče a laskavosti. Těším se na Vaši volbu.

Přijdete, lehnete a necháte si spustit body na hlavě:) Access Bars, neboli Barsy, jsou základní péčí v celém Access.

„Barsy“ jsou úžasná relaxace a vypnutí hlavy. Harmonizují a léčí se staré vzorce, energetické blokády. Pracuje se na 32 bodech na hlavě, např. peníze, tělo, radost a smutek, sexualita, kreativita, vztahy, téma věku a stáří, kontrola, laskavost, vděčnost, mír, klid, čas, atd… Dotekem se body spouští, aktivují a uvolňují.

Laskavé opečování pomocí Access Bars je hluboký relax, otevření možností, vyresetování nepříjemných myšlenek, pocitů, emocí. Díky Barsům se učíme přijímat, jsme vědomější/vědomí, tzn. že nesoudíme ani sebe, své tělo, ani nikoho a nic. Jsme více a více sami sebou. Víme, co je pro nás lehké/pravda a co těžké/lež a co je pro nás přínos. A hlavně, žijeme sebe a své dary a talenty.

Při sezení/ležení mám na Vás až 2hodiny časoprostoru, stačí si vybrat kolik času a peněz si vybíráte investovat. V ceně je i facilitace, tzn. pročištění témat, která vás zatěžují, trápí, která v hlavě „točíte“. Po sezení jsme a můžeme být v kontaktu a můžu vás průběžně posilovat otázkami:) a podporovat vás na vaší cestě k lehkosti, radosti a slávě (hojnosti).

2.000 Kč za 2 hodiny

Abyste viděli změny doporučují se troje Barsy. Je ten pravý čas na opravdové změny ve vašem životě?

Energetický Facelift je nádherná péče o tělo, léčení a jeho omlazení. Vyhlazují se zaryté úhly pohledů (vrásky), které máme na život, na svět, na sebe, ostatní, a na své tělo. Spouští se léčebné tělesné procesy (ve Faceliftu je jich mnoho) a odcházejí z nás staré vzorce, limity, blokády, nemoce, problémy.

Na rozdíl od Barsů, kde se pečuje na bodech na hlavě, při Faceliftu se začíná na hrudníku, pokračuje přes krk, tváře, obličej, vrásky, a dále se opečovávají klouby, orgány, místa na těle, a to intuitivně, následuje se energie. Omlazují a léčí buňky, molekuly, tkáně, orgány, celé tělo.

1.800 Kč za jedno sezení

Jsou úžasným, příjemným a léčivým prostředkem, jak pomoci tělu a mysli navrátit se do přirozeného stavu radosti, štěstí, pohody, zdraví, harmonie.

Oproti Barsům a Faceliftu se spouští většinou na jednom místě na těle, kde vzniká nádherné teplo, harmonizuje se energie, relaxuje a rozptyluje do těla. Celkově Tělesný Proces trvá cca hodinu.

TĚLESNÝ PROCES:

 • Tvorba super života
 • Proti stresu
 • Proti stárnutí
 • Korekce zraku
 • Na imunitu MTVSS
 • Buněčná paměť
 • Biomimetická a biomimetrická mimika
 • Na neomezené možnosti, neomezenou energii a neomezené bohatství
 • Na umělou inteligenci
 • Na lymfu
 • Na odvrácenou stranu měsíce
 • Nulová suma traumatu
 • Eliminace a vyhlazení trvalé bolesti
 • A další…

Investice: 1.500 Kč za 1 tělesný proces

Access kurzy

Jsem Access Bars facilitátorem, tzn.že vedu kurzy. Velmi ráda provedu i Vás a naučím vás tuto úžasnou jednoduchou a příjemnou metodu, péči a postup jak uvolnit hlavu, tělo, a dát svůj život do lehkosti, radosti a slávy.

Vybíráte si přijmout do života efektivní a zábavné nástroje, které vám budou pomáhat? Vybíráte si umět pomoci svým bližním? Dětem, partnerům, příbuzným, rodičům, kamarádům, klientům? Moc se těším. Barsy se naučíte za jeden den. Velmi ráda s vámi vytvořím i datum na míru a po domluvě přijedu za vámi.

V průběhu kurzu 2x Barsy obdržíte a 2x dáte. Dostanete manuál s mnoha skvělými nástroji, pomocníky do vašeho každodenního života. Budete si moci s ostatními praktiky vyměňovat péči a chodit na veřejné výměny.

Investice je 7.880 Kč pro první kurz
3.940 Kč pro opakování kurzu

Pro děti do 15 let je kurz zdarma s doprovodem dospělé osoby, děti do 17let platí polovinu.

Jak začít?

Chcete radost rozdávat, nebo přijímat? Vyberte si z nabídky Access Consciousness nebo přijďte na kurz. Zavolejte mi, napište nebo nechte vzkaz ve formuláři. Probereme, co je pro vás nejvhodnější a začneme pracovat na vašem štěstí. Nezapomeňte, že vše v životě k vám přichází s lehkostí, radostí a slávou.